Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Element 3D Debug Sorunu
#1
Element 3D kullanıyordum ama bir takım sorunlardan sonra tekrar silip aynı şekilde yükledim lakin bu sefer Debug sorunu çıktı. Arkadaşlar birisi lütfen yardımcı olabilir mi 2 gündür bunlarla uğraşmaktan projemde gram ilerleyemedim. Bilgisi olan birisi yardımcı olsun, internette yazan her şeyi deniyorum olmuyor.
#2
Evet bunu da çözdüm bende de vardı biraz araştırdım yabancı sitelerde ve buldum işe yaradı bende Debug sorunun nedeni Crack yaparken yaptığımız yanlışlıktır.Koray abinin crack konusunda ki uyarısı nedeniyle izin verirse anlatırım.
 After Effects Candır! Smile
#3
(27 March, Monday, 19:12)WhoVian Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet bunu da çözdüm bende de vardı biraz araştırdım yabancı sitelerde ve buldum işe yaradı bende Debug sorunun nedeni Crack yaparken yaptığımız yanlışlıktır.Koray abinin crack konusunda ki uyarısı nedeniyle izin verirse anlatırım.

İlgin için teşekkürler. Evet haklısın sorun crack'ten kaynaklanıyormuş. VideoCopilot'ın kendi sitesinden temiz kurulumları indirdim sonra yabancı bir siteden bulup crackleri hallettim.
#4
(27 March, Monday, 19:32)Marvelous Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlgin için teşekkürler. Evet haklısın sorun crack'ten kaynaklanıyormuş. VideoCopilot'ın kendi sitesinden temiz kurulumları indirdim sonra yabancı bir siteden bulup crackleri hallettim.

Önemli değil kolay gelsin. Wink
 After Effects Candır! Smile
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi