Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dslr Video Süresi
#1
Youtube de video çekmek için Canon eos 700d almayı düşünyorum, video kayıt süresini uzatabilirmiyim uzatırsam makinanın yanma yada bozulma riski varmı ? yada facecam olarak kullanabilirmiyim cevaplarsanız sevinirim.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK  <3
#2
Dslr ların video süresi 30 dk dır sonra otomatik keser. Yeterli olacağını düşünüyorum.
#3
(28 March, Tuesday, 17:57)tarikalpat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dslr ların video süresi 30 dk dır sonra otomatik keser. Yeterli olacağını düşünüyorum.

Bu Videoda https://www.youtube.com/watch?v=zD-bBAU803c dslr kullanıyor nasıl kullanabiliyor diye sorsam daha yerinde olur herhalde.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK  <3
#4
Canlı yayın yaparken üste de belirtildiği gibi video kayıt alınmıyor. Dslr ı hdmı ile pc ye bağlanır, kayıt pc üzerinden alınır. Hangi program ile nasıl alınır orasını bilemiyorum.
#5
Video kayıt süresi videonun boyutuna göre belirleniyor. Sanırım 4 gb olduğu zaman bir dosyayı kapatıyor ve yeni bir dosya oluşturuyor. Ama görüntü kaybı olmuyor. Yani videoları peş peşe koyarsan hiçbir sorun olmaz.
Kamerayı da bilgisayara bağlayabilirsin. Bilgisayara kayıt alma işi kullandığın programa bağlı. OBS programı ile bilgisayara da ayrı bir kayıt alabilirsin. Ama standart ayarlar ile fps düşük oluyor. Yani video donarak oynuyor. Tıpkı benim bu videomda olduğu gibi: https://www.youtube.com/watch?v=QFG6IjBgqq0
Bunun da çözümü var ama maalesef pek araştırma yapamadım.
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi