Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adobe Premier Pro cc Önizlme Kasması
#1
Adobe Premier Pro CC kullanıyorum ancak önizleme ekranında çok fazla kasma oluyor. Ve bu Camtasia gibi diğer video editleme programlarında da meydana geliyor. Bir türlü çözüm bulamıyorum. Sorun bilgisayarımın özelliklerinden kaynaklı olabilir mi? Bilgisayar özelliklerim ;
GTX 970 / i7 6700k / 32gb ram
#2
(02 April, Sunday, 11:51)WhoVian Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekran kartını güncellemeyi dener misin? Çünkü bu sistemin kasması imkansız gibi bir şey Big Grin

Güncelledim ancak yine kasıyor Sad
#3
Öncelikle codec kontrolü yapın. K-Lite Codec Pack yüklemenizi öneririm. Daha sonra önizleme kalitesini düşürmeyi deneyebilirsiniz. Önizleme penceresinin altında "Full" yazıyorsa onu 1/2 ya da 1/4 yapabilirsiniz. Ama bilgisayar özelliklerinize baktığımızda önizleme kalitesini düşürmek pek işe yarayacak gibi değil. Çünkü bu sistemle kasması pek de normal değil. Aynı sorun bende DJI Osmo videolarında olmuştu. Codec ile sorunu çözdüm.
#4
(03 April, Monday, 00:33)koraysogut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle codec kontrolü yapın. K-Lite Codec Pack yüklemenizi öneririm. Daha sonra önizleme kalitesini düşürmeyi deneyebilirsiniz. Önizleme penceresinin altında "Full" yazıyorsa onu 1/2 ya da 1/4 yapabilirsiniz. Ama bilgisayar özelliklerinize baktığımızda önizleme kalitesini düşürmek pek işe yarayacak gibi değil. Çünkü bu sistemle kasması pek de normal değil. Aynı sorun bende DJI Osmo videolarında olmuştu. Codec ile sorunu çözdüm.

Yükledim ancak aynı problem devam ediyor. Codec ayarlarını değiştirmek işime yarayabilir mi? Eğer değiştirmeliysem ne yapmalıyım?
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi