Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D Yazı videosuna birden çok cümle eklemek.
#1
Öncelikle herkese merhaba.
Aşağıda linkini verdiğim SiberKurs Youtube videosunda anlatıldığı gibi bir çalışma yapmak istiyıorum:

https://www.youtube.com/watch?v=19LifFzPkh8


Bu videoda anlatılanları harfiyen yerine getirdim ve videodaki gibi sonuca ulaştım. Lakin ben bunu okulumun proje ödevinde çekeceğim videonun sonuna, ekibimdeki kişilerin isimlerini yazmak için kullanmak istiyorum ve bunun için de 6 tane isim yazmam gerekli. 2 yazıyla istediğim sonucu alıyorum ama 6 tane yazı ekleyip yine videoda anlatılan tüm adımları bunlar için uyguladığımda aynı sonucu alamıyorum, Solid ekranında tüm yazılar üst üste çıkıyor. Acaba bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır ? Umarım kendimi yeterince açıklayabilmişimdir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
#2
(21 March, Tuesday, 21:07)WhoVian Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En kesin çözüm için 3 Text aç 2 şer isim yaz Smile yine güzel görünür.

Neden böyle olduğuna dair bir bilginiz var mı peki ? Yani 2 tane text dosyasına oluyorsa neden 6 taneye olmuyor ?
#3
(21 March, Tuesday, 21:14)WhoVian Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21 March, Tuesday, 21:11)Marvelous Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden böyle olduğuna dair bir bilginiz var mı peki ? Yani 2 tane text dosyasına oluyorsa neden 6 taneye olmuyor ?

Valla şuan O eklentiyi hiç denemedim.Deneyeceğim ama bakınca sana pm atarım.

Dediğini yaptım şimdi ama yine aynı şey oluyor. Bu sefer de üst üste bindiler. Bunu bir an önce düzeltmem lazım, ödevi yetiştirmek için. Elimden geldiğince çok yere yazdım Facebook grubuna falan da yazdım ama herhangi dönüş olmadı. Nasıl halledebilirim acaba ?
#4
(21 March, Tuesday, 21:26)WhoVian Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote pid='337' dateline='1490120076']
Marvelous
Dediğini yaptım şimdi ama yine aynı şey oluyor. Bu sefer de üst üste bindiler. Bunu bir an önce düzeltmem lazım, ödevi yetiştirmek için. Elimden geldiğince çok yere yazdım Facebook grubuna falan da yazdım ama herhangi dönüş olmadı. Nasıl halledebilirim acaba ?
Eğer çok acilse ve hala düzelmez ise farklı 3D yazı eklentisi veya en kötü farklı effect verebilirsin.
[/quote]

Bir kaç gün sonrasına kadar yapmam lazım, yarına falan değil en azından. Bir yazının içeri doğru yok olup sonra yenisinin çıkmasını sağlamak istiyorum. Bunu nasıl yaparım bilmiyorum, programa hakim değilim maalesef. Video anlatımların üzerine pek bir şey koyamıyorum.
#5
(21 March, Tuesday, 21:35)WhoVian Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21 March, Tuesday, 21:31)Marvelous Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir kaç gün sonrasına kadar yapmam lazım, yarına falan değil en azından. Bir yazının içeri doğru yok olup sonra yenisinin çıkmasını sağlamak istiyorum. Bunu nasıl yaparım bilmiyorum, programa hakim değilim maalesef. Video anlatımların üzerine pek bir şey koyamıyorum.

Pek hakim olamadığını söylemen iyi oldu çünkü sana çaylak muamelesi yapmamak için basit kontrolleri söylemedim Smile
Mesela Text sürelerini doğru hizaladığından eminmisin.daha sonra video'da verilen positionları vs.Doğru ayarladığından eminmisin.?

Dürüst olmak gerekirse videoda anlatılanların dışında tek bir şey bile yapmadım. Dediğin şeyler eğer bu soruna neden olabilecek temel şeylerse nasıl kontrol edebileceğimi anlatabilir misin ?
#6
(21 March, Tuesday, 21:39)WhoVian Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21 March, Tuesday, 21:37)Marvelous Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dürüst olmak gerekirse videoda anlatılanların dışında tek bir şey bile yapmadım. Dediğin şeyler eğer bu soruna neden olabilecek temel şeylerse nasıl kontrol edebileceğimi anlatabilir misin ?

Konunun Kirlenmemesi açısından sana öm ile anlatayım belki de sorun o dur Smile

Tamamdır çok sağolasın.
#7
Arkadaşlar çözüme ulaşamadım, eğer yardımcı olabilecek birileri varsa hala bekliyorum.
#8
Eğer uğraşamam diyorsan en basitinden isim yazabileceğin Camtasia fln. kullan Smile
#9
(22 March, Wednesday, 17:47)WhoVian Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22 March, Wednesday, 00:02)Marvelous Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Arkadaşlar çözüme ulaşamadım, eğer yardımcı olabilecek birileri varsa hala bekliyorum.

Bak yadım sana ve attığın foto'da dediğim hatayı hala yapıyorsun Time'leri ayarlayamamışsın Smile

Textlerin aynı anda aktifleşiyor.Üst üstte binme nedeni ondan.Sana diyorum biri biterken diğerini başlat yani bir text'in şeritinin sonunda diğeri başlasın  

Kusura bakmayın ben bir kaç gündür bakamadım foruma, mesajınızı yeni gördüm. O projeyi devam ettirmedim yapamayınca ama deneyeceğim tekrar dediğiniz şekilde. Size forumdan nasıl teşekkür edebiliyorduk ? Bir tür puan sistemi gibi bir şey vardı sanırım, pek hakim değilimdir forum ortamlarına. Ayrıca yeni bir konu açtım, örneğin Light efektini kullandığımız zaman ekranda XYZ eksenlerinde hareket ettirmek ve yerini belirlemek için bir işaret çıkıyor. O işaret bende çıkmıyor ön izleme ekranında. Aynı olay Optical Flares efekti için de geçerli. Bir bilginiz var mıdır bu konuda ? Şimdiden teşekkürler.
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi