Sorununuzu Paylaşmadan Önce...
Lütfen sorununuzu paylaşırken hata ekranını veya hata mesajını da ekleyiniz. Böylece sorununuz daha hızlı ve kolay çözülebilir. Ayrıca başlıklarda sorununuzla ilgili ipucu verirseniz daha ayırt edilebilir olur.

Forumu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
  
Premiere Sorunları
Konu / Konuyu Açan Yorumlar Okunma Oyla Son Yorum [+]
    pożyczka gotówkowa 0
130
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
02 December, Saturday, 21:53
Son Yorum: Isabelle88CidlY
    Yazıdaki harflerin ayrı ayrı split ile girmesi 0
113
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
26 November, Sunday, 20:06
Son Yorum: tr2x
    Bir anda ses gitmesi 1
264
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
30 October, Monday, 14:02
Son Yorum: yasemin3406
    sadece belirli alanlara key verme 2
786
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
08 August, Tuesday, 22:09
Son Yorum: onder1
    Product Review 3
603
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
02 July, Sunday, 23:08
Son Yorum: WhoVian
    Consumer Guide 0
338
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
02 July, Sunday, 04:04
Son Yorum: DerrickSusty
    Premiere Pro CC 2017 Geleneksel Ses Kayması ve Görüntü Çıldırması 3
301
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
10 June, Saturday, 22:27
Son Yorum: tarikalpat
    Gerçekten yardıma ihtiyacım var 0
242
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
30 May, Tuesday, 21:34
Son Yorum: erolckmk
    Filmlerde kullanılan müzikler ve ses efektleri 1
403
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
17 May, Wednesday, 21:23
Son Yorum: WhoVian
  Video Videoya bilgi ekranı ekleme sorunu 3
335
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
29 April, Saturday, 13:04
Son Yorum: WhoVian
    export sorunu 0
227
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
19 April, Wednesday, 22:12
Son Yorum: Tirabzonlicocuk
    FARKLI FPS SORUNU 4
363
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
12 April, Wednesday, 22:09
Son Yorum: salihköse
    Adobe Premier Pro cc Önizlme Kasması 4
742
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
03 April, Monday, 11:40
Son Yorum: lordofcurlys
  Exclamation Adjusment Layer Hakkında Garip Bir Sorun(YARDIM EDİNİZ LÜTFEN!!!) 0
219
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
25 March, Saturday, 20:38
Son Yorum: fedral01
    Render Sonrası Ses Kayması 7
773
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
25 March, Saturday, 19:22
Son Yorum: enesnes06
   
PREMİER PRO CC EKRAN VE RENDER SORUNU
1
322
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
23 March, Thursday, 11:31
Son Yorum: tarikalpat
    Export Aldıktan Sonra Videonun Bir Kısmı Siliniyor 2
329
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
16 March, Thursday, 03:35
Son Yorum: DoğuBey
    Aynı saniyede bir den fazla gelen sesi nasıl ayarlayabılırım 1
282
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
14 March, Tuesday, 21:21
Son Yorum: koraysogut
  Wink Premierde ses sorunu 0
230
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
13 March, Monday, 17:21
Son Yorum: Karataş
    VİDEO EDİTLERKEN OLDUĞU FPSDE ÇALIŞTIRMIYOR 3
395
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
09 March, Thursday, 01:08
Son Yorum: koraysogut

  Yeni Yorum Var
  Sıcak Konu (Yeni Yorum Var)
  Sıcak Konu (Yeni Yorum Yok)
Yeni Yorum Yok
Sizin Yorumunuzu İçerir
Konu Kapalı
Bu Forumda Ara:

Hızlı Menü: