Sorununuzu Paylaşmadan Önce...
Lütfen sorununuzu paylaşırken hata ekranını veya hata mesajını da ekleyiniz. Böylece sorununuz daha hızlı ve kolay çözülebilir. Ayrıca başlıklarda sorununuzla ilgili ipucu verirseniz daha ayırt edilebilir olur.

Forumu Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi
  
After Effects Sorunları
Konu / Konuyu Açan Yorumlar Okunma Oyla Son Yorum [+]
    Web Sayfası Kaydırma Efekti Yardım 1
236
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
01 March, Thursday, 00:58
Son Yorum: mhmmtkrts
   
Olmayan bir fotoğraf sürekli karşıma çıkıyor
0
134
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
26 January, Friday, 18:59
Son Yorum: gmeweb
    ' cached preview needs 2 or more frames to playback ' Hatası 0
193
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
09 November, Thursday, 01:20
Son Yorum: mahmut
  Exclamation
HAZIR İNTROYA VERİ GİRİŞİ SORUNU
1
307
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
03 October, Tuesday, 19:13
Son Yorum: MuDa
    after effects'de sesin ritminne göre video efekti verme 6
1,010
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
27 September, Wednesday, 17:34
Son Yorum: muallaktaki
    After Effects CC - Yavaş Render Problemi 0
375
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
27 September, Wednesday, 03:09
Son Yorum: ysnucr
    Adobe After Effects Render Sorunu 0
366
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
31 August, Thursday, 19:05
Son Yorum: okskirisci
    After Effect Fırça ile Boyama Efekti 4
677
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
29 August, Tuesday, 20:39
Son Yorum: DoktorRobot
   
After effects'te layer içeriğini değiştirme
1
351
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
24 August, Thursday, 11:32
Son Yorum: umitcan_07
   
Fon Hakkında
0
303
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
20 August, Sunday, 22:29
Son Yorum: CelalBurak
    AFTER EFFECS NESNELERİ DÖNDÜRME 0
318
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
03 August, Thursday, 17:39
Son Yorum: ekrem996
    Top 10 Süre Uzatmak (Efektler Yavaşlamadan) 0
324
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
18 July, Tuesday, 21:57
Son Yorum: iagah
    Renderda fotoğraf boyutu küçük çıkıyor 6
728
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
20 June, Tuesday, 15:26
Son Yorum: tarikalpat
    After Efects te sayfa çevirme efekti 2
486
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
30 May, Tuesday, 11:10
Son Yorum: cihany1
    Render Butonu Aktif Olmuyor 5
640
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
22 May, Monday, 11:09
Son Yorum: plugin
    Text effect 3
665
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
16 May, Tuesday, 11:21
Son Yorum: cihany1
    PSD import sorunu 0
318
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
11 April, Tuesday, 11:42
Son Yorum: youmith
    Hangi Effect? 1
602
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
11 April, Tuesday, 00:13
Son Yorum: cihany1
  Exclamation Özel Efekt İsmi yada Nasıl Yaparım Bi bakar mısınız ? 0
418
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
10 April, Monday, 20:06
Son Yorum: fedral01
  Exclamation 1333+ Yazı Presets Sorunu 0
365
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
10 April, Monday, 20:05
Son Yorum: fedral01

  Yeni Yorum Var
  Sıcak Konu (Yeni Yorum Var)
  Sıcak Konu (Yeni Yorum Yok)
Yeni Yorum Yok
Sizin Yorumunuzu İçerir
Konu Kapalı
Bu Forumda Ara:

Hızlı Menü: